TISKOVÁ ZPRÁVA - Ve Šluknovském zámku se uskutečnila dvě motivační setkání za účelem náboru nových účastníků projektu „Uč se a pracuj“

Ve čtvrtek 17. ledna 2013 se proto ve Šluknovském zámku uskutečnila další dvě motivační setkání, kterých se zúčastnilo 30 zájemců. Setkání zajišťovala koordinátorka projektu Bc. Marcela Postlerová a administrátor projektu pan Zdeněk Černý. V rámci setkání se posluchači seznámili s projektem „Uč se a pracuj“, který město Šluknov realizuje, a v jehož rámci mohou zájemci, kteří se budou chtít projektu zúčastnit, absolvovat diagnosticko-poradenský program, rekvalifikační kurz „Údržba veřejné zeleně“ s následným získáním profesní kvalifikace a ti nejúspěšnější pak mohou získat zaměstnání na dobu 12 měsíců u Technických služeb Šluknov, spol. s r. o. na údržbě městské zeleně.

PřílohaPDF

Město Šluknov úspěšně pokračuje v realizaci projektu „Uč se a pracuj", (registrační číslo projektu CZ.1.04/3.3.05/75.00296) v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, který byl zahájen v květnu loňského roku.  

Ve čtvrtek 17. ledna 2013 se proto ve Šluknovském zámku uskutečnila další dvě motivační setkání, kterých se zúčastnilo 30 zájemců. Setkání zajišťovala koordinátorka projektu Bc. Marcela Postlerová a administrátor projektu pan Zdeněk Černý. V rámci setkání se posluchači seznámili s projektem „Uč se a pracuj", který město Šluknov realizuje, a v jehož rámci mohou zájemci, kteří se budou chtít projektu zúčastnit, absolvovat diagnosticko-poradenský program, rekvalifikační kurz „Údržba veřejné zeleně" s následným získáním profesní kvalifikace a ti nejúspěšnější pak mohou získat zaměstnání na dobu 12 měsíců u Technických služeb Šluknov, spol. s r. o. na údržbě městské zeleně.

Setkání proběhla v dopoledních a odpoledních hodinách a většina uchazečů projevila o vstup do projektu zájem. Dvacet uchazečů bylo poté osloveno, aby se zúčastnili dalších aktivit ve druhém a již posledním běhu projektu.  

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

 

 

25.01.2013

Buďte s námi ve spojení