Odbor ekonomický

Odbor ekonomický vykonává státní správu na úseku financí a účetnictví, kterou mu v souladu s platnými právními předpisy České republiky svěřuje rada, zastupitelstvo, KÚ a ORP. Rozhoduje podle zvláštních právních předpisů v rozsahu své pravomoci o právech a povinnostech občanů a organizací a zabezpečuje jejich oprávněné zájmy.

• Agenda ekonomická
  • Agenda rozpočtu a finančního plánování
  • Agenda účetnictví a výkaznictví
  • Agenda daní a poplatků
  • Agenda všeobecné pokladní správy
  • Agenda hazardních her

Odbor ekonomický

Ing. Eva Baboráková

pověřena vedením odboru
tvorba rozpočtu
ekonomické záležitosti města

Barbora Justová st.

místní poplatky
výherní hrací přístroje

Dagmar Kourková

fakturantka
evidence došlých a vydaných faktur včetně poukazu

Zděnka Janečková

pokladna
platby

Pavla Hejtmánková

mzdová účetní

Vladislava Floriánová

účetní

Barbora Justová

vymáhání pohledávek

Tagy
Tagy:

Program pro poskytování neinvestičních účelových dotací z rozpočtu města Šluknov na rok 2017

Dne 22.08.2016 schválila Rada města Šluknov usnesením č. 9/54R/2016 Program pro poskytování neivestičních účelových dotací z rozpočtu města Šluknov na rok 2017 včetně příloh (Žádost o neinvestiční účelovou dotaci, Kritéria hodnocení žádostí o poskytnutí neinvestiční dotace). Program, zveřejněný na webových stránkách města, je určen na podporu neziskových činností a akcí zaměřených na děti, mládež a pro širokou veřejnost, za účelem zlepšení kvality života, nebo prevence kriminality.

Archiv: