Tagy
Tagy:

Změna úředních hodin na Šluknovské radnici

Vzhledem k přijetím krizových opatření vlády se stanovují úřední hodiny na PONDĚLÍ a STŘEDU 9:00 – 11:00 a 13:00 – 16:00 hodin.

V ostatní dny a hodiny bude úřad pro veřejnost uzavřený. V případě nutné a předem objednané schůzky budete vyzvednuti na recepci, volný pohyb osob po úřadu není možný.

Pomoc s registrací k očkování proti onemocnění COVID-19

Město Šluknov nabízí pomoc seniorům starším 80 let s registrací k očkování proti nemoci COVID-19, kteří nemají možnost se sami přihlásit do Centrálního rezervačního systému, případně nemají nikoho z blízkých osob, kdo by je mohl přihlásit, se mohou obrátit s žádostí o pomoc na Odbor sociálních věcí (kancelář č.5, přízemí) Městského úřadu ve Šluknově.

Nákup pro ohrožené skupiny obyvatel

CEDR opět nabízí možnost nákupů pro ohrožené skupiny obyvatel. Nákupy pro seniory, chronicky nemocné osoby a osoby v karanténě.

Organizační opatření - Městský úřad Šluknov

Rozhodnutí o dočasném omezení úředních hodin Městského úřadu Šluknov a úpravě způsobu vyřizování podání a omezení osobního kontaktu s klienty a chodu úřadu.

Archiv: