Tagy
Tagy:

MAS Český sever nabízí pomoc místním podnikatelům

Naše Místní akční skupina proto okamžitě rozšířila nabídku pomoci podnikatelským subjektům v území MAS. Pomáháme se zpracováním žádostí, poskytujeme poradenskou činnost pro OSVČ a podnikatele ze všech oborů (cestovní ruch, řemeslníci, hospody,…). Každý žadatel se na nás může obrátit s žádostí o pomoc v programech COVID, „25“, dotační program kraje, žádosti na MPO. Se zajištěním této činnosti nám pomáhá i Ústecký a Liberecký kraj.

Krajská zdravotní zahájila testování na COVID-19

Krajská zdravotní zahájila testování na COVID-19

Krajská zdravotní, a. s. získala povolení Státního zdravotního ústavu k testování odebraných vzorků ve vlastních laboratořích ústecké nemocnice. Společnost má také v každé z pěti svých nemocnic připraveno pro pacienty s onemocněním COVID-19 nebo podezřením na něj celkem 236 lůžek. Z nich je 195 lůžek akutní a 41 lůžek intenzivní péče.

Odběrové místo na koronavirus ve Šluknově

Odběrové místo na koronavirus ve Šluknově

Od úterý 7. dubna je otevřeno nové odběrové místo na koronavirus ve Šluknově. Nachází se na parkovišti za ordinací MUDr. Prejzka. Jedná se o oficiální odběrové místo registrované na stránkách ministerstva zdravotnictví.

Krizový štáb ORP Rumburk

Krizový štáb ORP Rumburk

Krizový štáb ORP Rumburk opakovaně požadoval být informován o počtu osob s prokázanou nákazou v jednotlivých obcích, bohužel tato informace je pro nás v tuto chvíli nedostupná ...

Solidarita se projeví v těžkých chvílích. A to je právě nyní.

Ve Šluknově je mnoho lidí, kteří šijí roušky pro rodiny a známé. Starostové z výběžku spolupracují - viz. zveřejněný leták (sbírka a výdej materiálu).

Aktuální informace o změnách v dopravě Ústeckého kraje

Aktuální informace o změnách v dopravě Ústeckého kraje

Aktuální stav dopravy k datu 18. 3. 2020 a přehled nových opatření, která platí od 20.3.2020.

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., spustilo dne 16. 3. 2020 online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube s pedagogem

Živá vysílání můžete sledovat on-line každý den od 9:00 na YouTube kanálu Online výuka. Není nutné přenos sledovat živě, videa budou k dispozici k opakovanému přehrávání.

Aktualizovné dokumenty - nařízení, opatření a rozhodnutí vlády

V článku publikujeme nově aktualizované dokumenty vydané vládou. Jedná se o informace týkající se provozu na hranicích a dalších informací souvisejících s aktuálními opatřeními.

Opatření Lužické nemocnice v Rumburku

Opatření Lužické nemocnice v Rumburku

Místo pro odběry ve Šluknovském výběžku, dočasné uzavření nebo omezení provozu některých pracovišť, ...

Oznámení o uzavření provozu Šluknovského zámku

Oznámení o uzavření provozu Šluknovského zámku

Město Šluknov uzavírá ode dne 14. března 2020 až do odvolání provoz Šluknovského zámku

Krizové stavy

Krizová situace je mimořádná událost, při níž je vyhlášen stav nebezpečí  nebo nouzový stav nebo stav ohrožení státu nebo válečný stav.

Archiv:

Buďte s námi ve spojení