Vzhledem k velkému množství nových informací, lze nyní v této rubrice filtrovat zprávy pro místní obyvatele, nebo legislativní vládní opatření.

Tagy
Tagy:
Organizační opatření - Městský úřad Šluknov

Rozhodnutí o dočasném omezení úředních hodin Městského úřadu Šluknov a úpravě způsobu vyřizování podání a omezení osobního kontaktu s klienty a chodu úřadu.

Úřední hodiny MěÚ Rumburk

V souvislosti s usnesením vlády č. 944 ze dne 8. října 2020 o přijetí krizového opatření v nouzovém stavu s účinností od 12. října 2020 do 25. října 2020 jsou omezeny úřední hodiny MěÚ Rumburk takto:
pondělí 9:00 - 11:00 a 14:00 - 17:00
středa 9:00 - 11:00 a 14:00 - 17:00
Je upřednostňován písemný, elektronický a telefonický kontakt. Otevírací doba podatelny a pokladny se nemění.

Změna úředních hodin na Šluknovské radnici

Vzhledem k přijetím krizových opatření vlády se stanovují úřední hodiny na PONDĚLÍ a STŘEDU 9:00 – 11:00 a 13:00 – 16:00 hodin.

V ostatní dny a hodiny bude úřad pro veřejnost uzavřený. V případě nutné a předem objednané schůzky budete vyzvednuti na recepci, volný pohyb osob po úřadu není možný.

Zákaz prohlídek a výstav ve Šluknovském zámku

V souvislosti s přijetím mimořádného opatření Vlády ČR č. 996/2020 Sb. o přijetí krizového opatření v souvislosti s epidemií Covid-19 jsou prohlídky zámku a výstav v době od 12. října do 25. října 2020 zakázány.

Děkujeme za pochopení.

Lužická nemocnice, a.s. Rumburk, otevírá odběrové místo pro COVID-19

Z důvodu epidemiologické situace, Lužická nemocnice, a.s. Rumburk, otevírá od zítra 16.9.2020 odběrové místo pro COVID-19 pro pacienty se žádankou, nebereme samoplátce. Veškeré informace najdete v příloze, prosíme o jejich dodržování.

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví - Zavádí se povinnost nosit ochranné prostředky dýchacích cest ve vnitřních prostorech staveb

Všem osobám se s účinností ode dne 10. září 2020 do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Podrobnosti a výjimky naleznete v přiloženém pdf souboru.

Projekt - My to zvládneme - START

Je určen pro osoby pečující o malé děti do věku maximálně 15 let, které jsou v evidenci ÚP ČR kontaktní pracoviště Rumburk a Varnsdorf a pro osoby z regionu Rumburk, Varnsdorf, Jiříkov, Šluknov, Krásná Lípa a celého Šluknovského výběžku

Archiv: