Vzhledem k velkému množství nových informací, lze nyní v této rubrice filtrovat zprávy pro místní obyvatele, nebo legislativní vládní opatření.

Tagy
Tagy:

Otázky a odpovědi: Povinné testování zaměstnanců ve firmách

Jaká jsou aktuální pravidla povinného testování ve firmách, jaké důsledky mohou mít v pracovněprávních vztazích a co se stane, když zaměstnanec testování odmítne?

Evidence provedených testů zaměstnanců

K otázkám ochrany osobních údajů v souvislosti s testováním zaměstnanců vydal ÚOOÚ stanovisko.

Respirátory pro ty, kteří je potřebují

Odbor sociálních věcí MěÚ Šluknov zajistil ve spolupráci s Oblastní Charitou Šluknov respirátory a roušky pro potřebné občany města Šluknov a současně i pro další města a obce Šluknovského výběžku, tj. Mikulášovice, Velký Šenov, Lipová a Lobendava. Chtěli jsme, aby potřební občané měli pomoc co nejrychleji a nejblíže svému bydlišti. Veškerý materiál byl distribuován Potravinovou bankou v Litoměřicích, kde tímto děkuji za velmi osobitý a vstřícný přístup.

Archiv: