Oznámení o uzavření provozu Šluknovského zámku

Město Šluknov uzavírá ode dne 14. března 2020 až do odvolání provoz Šluknovského zámku

PřílohaPDF

V souvislosti s přijetím usnesení Vlády České republiky č. 69/2020 Sb. ze dne 12.03.2020 o vyhlášení nouzového stavu z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky a v souladu s vydanými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR a zpřísněním opatření Bezpečnostní rady vlády ČR tímto město Šluknov uzavírá ode dne 14. března 2020 až do odvolání provoz Šluknovského zámku.

V provozu nebude Regionální informační centrum, nebudou se konat prohlídky zámku a prohlídky výstav v zámku ani žádné jiné akce v zámku.

V případě změny situace budeme veřejnost okamžitě informovat. Děkujeme za pochopení.

Ing. Bc. Ivana Lukešová
vedoucí Odboru kultury