Vzhledem k velkému množství nových informací, lze nyní v této rubrice filtrovat zprávy pro místní obyvatele, nebo legislativní vládní opatření.

Tagy
Tagy:
Nákup pro ohrožené skupiny obyvatel

CEDR opět nabízí možnost nákupů pro ohrožené skupiny obyvatel. Nákupy pro seniory, chronicky nemocné osoby a osoby v karanténě.

Organizační opatření - Městský úřad Šluknov

Rozhodnutí o dočasném omezení úředních hodin Městského úřadu Šluknov a úpravě způsobu vyřizování podání a omezení osobního kontaktu s klienty a chodu úřadu.

Změna úředních hodin na Šluknovské radnici

Vzhledem k přijetím krizových opatření vlády se stanovují úřední hodiny na PONDĚLÍ a STŘEDU 9:00 – 11:00 a 13:00 – 16:00 hodin.

V ostatní dny a hodiny bude úřad pro veřejnost uzavřený. V případě nutné a předem objednané schůzky budete vyzvednuti na recepci, volný pohyb osob po úřadu není možný.

Archiv: