Vzhledem k velkému množství nových informací, lze nyní v této rubrice filtrovat zprávy pro místní obyvatele, nebo legislativní vládní opatření.

Tagy
Tagy:
Krajská zdravotní zahájila testování na COVID-19

Krajská zdravotní zahájila testování na COVID-19

Krajská zdravotní, a. s. získala povolení Státního zdravotního ústavu k testování odebraných vzorků ve vlastních laboratořích ústecké nemocnice. Společnost má také v každé z pěti svých nemocnic připraveno pro pacienty s onemocněním COVID-19 nebo podezřením na něj celkem 236 lůžek. Z nich je 195 lůžek akutní a 41 lůžek intenzivní péče.

Datovka pomáhá - Zřiďte si datovou schránku a pomozte sobě i svému úřadu

Datovka pomáhá - Zřiďte si datovou schránku a pomozte sobě i svému úřadu

Občané mohou zřizovat datové schránky na počkání a bezplatně i v době nouzového stavu. Díky rychlé, bezpečné a pohodlné on-line komunikaci si můžete vyřídit z pohodlí domova téměř vše. Od podání daňového přiznání, výpisů ze základních registrů, automatického získání informace o blížícím se konci platnosti občanského průkazu nebo pasu až po roční přehled záloh na zdravotním a sociálním pojištění. Zjednodušte si život a komunikujte s orgány veřejné správy on-line a zdarma.

Odběrové místo na koronavirus ve Šluknově

Odběrové místo na koronavirus ve Šluknově

Od úterý 7. dubna je otevřeno nové odběrové místo na koronavirus ve Šluknově. Nachází se na parkovišti za ordinací MUDr. Prejzka. Jedná se o oficiální odběrové místo registrované na stránkách ministerstva zdravotnictví.

COVID-19: Novela insolvenčního zákona

Současná situace v souvislosti s pandemií je náročná téměř pro všechny podnikatele, a to zejména po finanční stránce (výpadky dodávek, pokles odbytu, uzavřené provozovny, povinnost platit fixní náklady na zaměstnance apod.). Z toho důvodu se zvětšilo i riziko vzniku úpadku těchto podnikatelů a následného insolvenčního řízení, které může vést až k prohlášení konkursu.

Podmínky žádosti o příspěvek z programu Antivirus

Článek podávající ucelený přehled, kteří zaměstnavatelé a jak mohou o příspěvek zažádat.

Archiv:

Buďte s námi ve spojení