Vzhledem k velkému množství nových informací, lze nyní v této rubrice filtrovat zprávy pro místní obyvatele, nebo legislativní vládní opatření.

Tagy
Tagy:
Krajská zdravotní zahájila testování na COVID-19

Krajská zdravotní, a. s. získala povolení Státního zdravotního ústavu k testování odebraných vzorků ve vlastních laboratořích ústecké nemocnice. Společnost má také v každé z pěti svých nemocnic připraveno pro pacienty s onemocněním COVID-19 nebo podezřením na něj celkem 236 lůžek. Z nich je 195 lůžek akutní a 41 lůžek intenzivní péče.

Datovka pomáhá - Zřiďte si datovou schránku a pomozte sobě i svému úřadu

Občané mohou zřizovat datové schránky na počkání a bezplatně i v době nouzového stavu. Díky rychlé, bezpečné a pohodlné on-line komunikaci si můžete vyřídit z pohodlí domova téměř vše. Od podání daňového přiznání, výpisů ze základních registrů, automatického získání informace o blížícím se konci platnosti občanského průkazu nebo pasu až po roční přehled záloh na zdravotním a sociálním pojištění. Zjednodušte si život a komunikujte s orgány veřejné správy on-line a zdarma.

Odběrové místo na koronavirus ve Šluknově

Od úterý 7. dubna je otevřeno nové odběrové místo na koronavirus ve Šluknově. Nachází se na parkovišti za ordinací MUDr. Prejzka. Jedná se o oficiální odběrové místo registrované na stránkách ministerstva zdravotnictví.

COVID-19: Novela insolvenčního zákona

Současná situace v souvislosti s pandemií je náročná téměř pro všechny podnikatele, a to zejména po finanční stránce (výpadky dodávek, pokles odbytu, uzavřené provozovny, povinnost platit fixní náklady na zaměstnance apod.). Z toho důvodu se zvětšilo i riziko vzniku úpadku těchto podnikatelů a následného insolvenčního řízení, které může vést až k prohlášení konkursu.

Podmínky žádosti o příspěvek z programu Antivirus

Článek podávající ucelený přehled, kteří zaměstnavatelé a jak mohou o příspěvek zažádat.

Archiv: