Vzhledem k velkému množství nových informací, lze nyní v této rubrice filtrovat zprávy pro místní obyvatele, nebo legislativní vládní opatření.

Tagy
Tagy:

Solidarita se projeví v těžkých chvílích. A to je právě nyní.

Ve Šluknově je mnoho lidí, kteří šijí roušky pro rodiny a známé. Starostové z výběžku spolupracují - viz. zveřejněný leták (sbírka a výdej materiálu).

Aktuální informace o změnách v dopravě Ústeckého kraje

Aktuální informace o změnách v dopravě Ústeckého kraje

Aktuální stav dopravy k datu 18. 3. 2020 a přehled nových opatření, která platí od 20.3.2020.

Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., spustilo dne 16. 3. 2020 online výuku pro žáky 1. ročníku přes YouTube s pedagogem

Živá vysílání můžete sledovat on-line každý den od 9:00 na YouTube kanálu Online výuka. Není nutné přenos sledovat živě, videa budou k dispozici k opakovanému přehrávání.

Aktualizovné dokumenty - nařízení, opatření a rozhodnutí vlády

V článku publikujeme nově aktualizované dokumenty vydané vládou. Jedná se o informace týkající se provozu na hranicích a dalších informací souvisejících s aktuálními opatřeními.

Opatření Lužické nemocnice v Rumburku

Opatření Lužické nemocnice v Rumburku

Místo pro odběry ve Šluknovském výběžku, dočasné uzavření nebo omezení provozu některých pracovišť, ...

Nařízení vlády, kterým se mění nařízení vlády č. 453/2009 Sb., kterým se pro účely trestního zákoníku stanoví, co se považuje za nakažlivé lidské nemoci, nakažlivé nemoci zvířat, nakažlivé nemoci rostlin a škůdce užitkových rostlin

Oznámení o uzavření provozu Šluknovského zámku

Oznámení o uzavření provozu Šluknovského zámku

Město Šluknov uzavírá ode dne 14. března 2020 až do odvolání provoz Šluknovského zámku

Usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu

pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů

Krizové stavy

Krizová situace je mimořádná událost, při níž je vyhlášen stav nebezpečí  nebo nouzový stav nebo stav ohrožení státu nebo válečný stav.

Od středy 11.3. bude do odvolání přerušena výuka ve všech základních, středních školách a vysokých školách

V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru ve světě Ministerstvo zdravotnictví systematicky monitoruje situaci a je v úzkém spojení jak s Evropským střediskem pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC), tak i s experty ze Světové zdravotnické organizace (WHO). Nákaza COVID-19 v České republice. Od úterý 10. března 2020 od 18.00 budou zakázany všechny kulturní, sportovní a společenské akce nad 100 účastníků. Od středy 11.3. 2020 bude do odvolání přerušena výuka ve všech základních, středních školách a vysokých školách. Více v pdf příloze.

Archiv:

Buďte s námi ve spojení