Vyhodnocení participativního rozpočtu na rok 2019

Město Šluknov již podruhé dalo možnost svým občanům rozhodnout o výběru investiční akce, která bude zařazena do rozpočtu města k realizaci v uskuteční v následujícím roce. Na výběr bylo ze 6 akcí, které je možné nyní po stránce stavební připravenosti realizovat, přičemž jsme obdrželi celkem 278 hlasů (206 hlasů elektronicky a 72 hlasů písemně).

Akcí, která obdržela nejvíce hlasů, se nakonec s 86 hlasy stal projekt „Rekonstrukce hřbitovní kaple ve Šluknově". V rámci této stavby bude provedena nová fasáda (včetně výměny oken a dveří), výměna střešní krytiny a obnova interiéru (podlaha, obklady a vybavení). Stávající, nepříliš důstojné prostřední hřbitovní kaple, tak dozná výrazné změny. Celkové předpokládané náklady činí 1,4 mil. Kč a zahájení předpokládáme po provedení výběrového řízení na zhotovitele stavby na jaře roku 2019.

V tabulce níže si můžete prohlédnout celkové pořadí hlasování.

Pořadí projektu

Název projektu