Komunikujte s městem prostřednictvím mobilní aplikace - nově můžete hlásit i závady

Naše město využívá mobilní aplikaci Česká Obec, díky které můžete dostávat aktuální informace rovnou do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím notifikací, takže už vám neutečou žádné důležité informace, ať už z běžného dění ve městě, nebo o kulturních a dalších akcích. Nyní nově v aplikaci naleznete možnost zpětné vazby směrem k městu, a to „Hlášení závad“.

Komunikujte s městem prostřednictvím mobilní aplikace - nově můžete hlásit i závady

Vidíte nedostatek v našem městě, například černou skládku, nesvítící veřejné osvětlení, či jiný nedostatek? Jednoduše klikněte v aplikaci ve spodní liště na „Hlášení závad“, kde se vám otevře jednoduchý formulář, který vyplníte, přidáte fotografii závady, přidáte lokalizaci buď přímo na místě, nebo vyberete na mapě, a to přidržením prstu na místě závady a dáte „odeslat“. E-mail přijde na náš úřad, který se bude danou závadou zabývat.

Předem děkujeme, že nejste lhostejní ke svému okolí ve svém městě.

Pokud ještě nemáte ve svém chytrém mobilu aplikaci Česká Obec, můžete si jí jednoduše a zdarma nainstalovat. Více informací naleznete na stránce aplikace Česká Obec.

 

V případě, že si aplikaci nechcete nebo nemůžete nainstalovat, je možné hlásit nám závady prostřednictvím tohoto webového formuláře.

 

hlášení závad - Česká obec

 

 

Buďte s námi ve spojení