Natáčení filmu Bourák s Ondřejem Trojanem probíhá v celém výběžku i v našem městě

V pátek 11. října do soboty 12. října večer bude ve Šluknově probíhat natáčení filmu Bourák, které si vyžádá uzavírky některých komunikací. Bude se jednat o spodní část náměstí a ulici Dr. Milady Horákové. Více informací naleznete v detailu této zprávy.

V pátek 11. října ve večerních hodinách se filmový štáb se svým zázemím přesune na šluknovské náměstí před radnici. Prostor před radnicí a spodní parkoviště tak budou pro veřejnost i průjezd až do soboty 12. října večer, než filmový štáb opět odjede, uzavřeny. Rovněž tak dojde v sobotu 12. října z důvodu natáčení filmové scény, k uzavírce krajské komunikace Dr. Milady Horákové - silnice III/267 směrem do Nového Hraběcí (od železničního přejezdu až do N. Hraběcí), a to v době od 7:00 do 19:00 hodin. Rezidentům, bydlícím v dotčeném území, bude průjezd v průběhu natáčení umožněn.

Filmová kancelář Ústeckého kraje