Opravy komunikací ve městě byly zahájeny

Počátkem srpna byly ve městě zahájeny opravy komunikací, které byly odloženy z důvodu koronavirové epidemie z jara právě na pozdní léto – podzim. Zcela nového asfaltového povrchu se dočkají komunikace v ulici Hradební, do Nového Hraběcí, v Království za odbočkou ke konírně a ulici Knížecí. Koncem srpna pak proběhne i oprava lokálních výtluků napříč městem. Bližší informace k průběhu oprav rádi poskytneme na Odboru rozvoje a ŽP.

Obyvatele lokalit prosíme o shovívavost v souvislosti s omezením dopravy v opravovaných ulicích, nicméně práce jsou koncipovány tak, aby k úplným uzavírkám docházelo pouze při fyzickém provádění prací. Celkový finanční objem prací dosahuje téměř 4 miliónů Kč, což je za poslední roky nejvyšší částka, kterou město do oprav asfaltových komunikací investuje. Rádi bychom tento nastavený trend udrželi i do budoucích let.

Za ORŽP MěÚ Šluknov Mgr. Martin Chroust