Participativní rozpočet na rok 2021

Město Šluknov připravilo i na příští rok možnost pro obyvatele města rozhodnout svým hlasováním o realizaci akce na zvelebení části prostoru ve městě, kde žijeme. Jedná se o již čtvrtý ročník participativního rozpočtu a v letošním roce máte možnost si vybrat z šesti připravených akcí. Z důvodu obtížné finanční situace města, která je dosud velmi nejasná kvůli ekonomickým dopadům pandemie koronaviru a vládnímu daňovému balíčku, který rovněž velmi zásadně omezuje příjmy obcí se jedná o návrhu menších projektů, než jste byli v minulých letech zvyklí. I tak ale věříme, že mezi akcemi najdete svého favorita.

K výběru nabízíme následující akce:

1. Oprava cestní sítě na hřbitově v Království (vydláždění cestičky, doplnění obrubníků)
  2. Rekonstrukce toalet v domě kultury (toalety v II. NP jsou nyní v havarijním stavu)
  3. Obnova vodovodního systému kašny na nám. Míru (kašna je nyní nefunkční)
  4. Zřízení nových schránek v urnovém háji ve Šluknově
  5. Nová (z odolnějšího materiálu) oplocení dětských hřišť ve městě
  6. Nový záhon trvalek na Malém náměstí

Hlasujte pro akci, která se vám nejvíce líbí. Vybraná akce pak bude v průběhu roku 2021 realizována.

Hlasovat můžete do 31. ledna 2021 elektronicky nebo formou hlasovacích lístků, které jsou k dispozici na podatelně MěÚ a v Informačním centru v zámku (po jeho otevření).

Hlasování - participativní rozpočet na rok 2021

1.Pro rok 2021 máte možnost si vybrat jednu ze šesti připravených akcí