Hlášení závad ve Šluknově

Vážení občané Šluknova, naše město využívá aplikaci Česká Obec, díky které můžete dostávat aktuální informace rovnou do vašeho mobilního telefonu prostřednictvím notifikací, tak že už vám neutečou žádné důležité informace, ať už z běžného dění ve městě, nebo o sportovních a kulturních akcích. Teď nově v aplikaci naleznete možnost zpětné vazby směrem k úřadu a to Hlášení závad.

Vidíte nedostatek v našem městě, například černou skládku, nesvítící veřejné osvětlení, či jiný nedostatek, jednoduše klikněte v aplikaci ve spodní liště na Hlášení závad, kde se vám otevře jednoduchý formulář který vyplníte, přidáte fotografii závady, přidáte lokalizaci buď přímo na místě nebo vyberete na mapě a to přidržením prstu na místě závady a dejte odeslat. Email přijde na náš úřad, který danou závadu vyřeší.

Předem děkujeme, že nejste lhostejní ke svému okolí ve svém městě.

Podrobnější informace najdete na stránce věnované této službě.

Česká obec - Šluknov