Participativní rozpočet na rok 2022

Město Šluknov připravilo i na příští rok možnost pro obyvatele města rozhodnout svým hlasováním o realizaci akce na zvelebení části prostoru ve městě, kde žijeme. Jedná se o již pátý ročník participativního rozpočtu a v letošním roce máte možnost si vybrat ze čtyř připravených akcí.

Participativní rozpočet na rok 2022

K výběru nabízíme následující akce:

1. Vydláždění středové cesty v zámeckém parku (náhrada stávající nezpevněné cesty od zámku ke Špici povrchem ze žulové dlažby)
  2. Zpevnění západního břehu Pivovarského rybníka (břeh je podemílán působením vody, je možné jej zpevnit rovnaninou z čedičového kamene)
  3. Dokončení opravy kostelíku v Císařském (poslední fáze oprav – nová dlažba, oprava opěrné zídky)
  4. Obnova vstupní brány hřbitova v Království (kovářské restaurování stávající poškozené brány)

Hlasujte pro akci, která se vám nejvíce líbí. Vybraná akce pak bude v průběhu roku 2022 realizována.

Hlasovat můžete do 31. ledna 2022 elektronicky, prostřednictvím níže připojeného ormuláře, nebo formou hlasovacích lístků, které jsou k dispozici na sekretariátu MěÚ a v Informačním centru v zámku.

Hlasování - participativní rozpočet na rok 2022

1.Pro rok 2022 máte možnost si vybrat jednu ze čtyř připravených akcí