Vyhodnocení participativního rozpočtu na rok 2022

Město Šluknov již popáté dalo možnost svým občanům rozhodnout o výběru akce, která bude zařazena do rozpočtu města k realizaci v uskuteční v tomto roce. Na výběr bylo ze 4 akcí, které je možné nyní po stránce stavební připravenosti realizovat. Letos jsme obdrželi celkem 484 hlasovacích lístků (389 hlasů elektronicky a 95 hlasů písemně).

Akcí, která obdržela nejvíce hlasů, se nakonec s výraznou převahou s 342 hlasy obdobně jako loni stala další etapa revitalizace hřbitova Království, a sice obnova vstupní brány hřbitova. V rámci akce bude původní historická brána kovářsky restaurována, doplněna o chybějící části a uvedena do původního stavu. Pilíře, do kterých je brána osazena, budou zednicky opraveny, včetně původní štukové profilace. Pokud vše půjde dobře, vše bude hotovo již na jaře. Na přiložených fotografiích si můžete prohlédnout současný stav brány.

V tabulce níže si můžete prohlédnout celkové pořadí hlasování. Všem hlasujícím děkujeme.

Pořadí projektu

Název projektu

Počet hlasů

1.