Obnova jedné z nejfrekventovanějších komunikací ve městě dokončena

V letošním roce dostalo nový povrch hned několik městských komunikací o celkové délce více než 2 kilometry. Poslední opravenou komunikací byla jedna z těch nejvyužívanějších – propojka Rumburské s Kreuzbergem – ulice 17. listopadu v úseku od sídliště nad tenisové kurty s křižovatkou s ulicí Sokolská.

MMRČR

Opraven byl nejen povrch, ale i stávající uliční vpusti či parkoviště nad kurty o výměře téměř 200 m2. Práce během pouhých několika dnů provedla firma SaM Silnice a mosty Děčín a akce byla pod názvem projektu „Obnova místní komunikace v ul. 17. listopadu, Šluknov“ realizována za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj ve výši 1.079.037 Kč. V příloze dokládáme několik fotografií z realizace.

Za ORŽP MěÚ Šluknov Mgr. Martin Chroust