AKTUALIZOVÁNO - V polovině března bude zahájena rekonstrukce vodovodu a kanalizace v ulici Dr. M. Horákové

Severočeská vodárenská společnost se začátkem jara (předpoklad zahájení je v pondělí 13.3.) spustí dlouho připravovanou akci rekonstrukce vodovodu a kanalizace v ulici Dr. M. Horákové, a to v rozsahu mezi křižovatkami s ulicemi Potoční a Židovská (viz přiložený zákres).

PřílohaPDF
AKTUALIZOVÁNO - V polovině března bude zahájena rekonstrukce vodovodu a kanalizace v ulici Dr. M. Horákové

Součástí budou i menší investice ze strany Správy a údržby silnic a města Šluknov v podobě nového asfaltového povrchu v celé ulici a přípravy chodníku v ulici. Předpoklad trvání prací je do října letošního roku. Důležitým sdělením je, že ulice bude v uvedeném rozsahu uzavřená pro průjezd, což bude mít dopad zejména na občany Nového Hraběcí. Obyvatelé bydlící přímo ulici či přilehlých uličkách budou mít však vjezd neomezen, fyzicky uzavřen bude vždy jen cca 50 metrů dlouhý úsek, kde budou zrovna prováděny práce. Veškeré objízdné trasy jsou schváleny dopravním inspektorátem a budou řádně označeny.

Oznamujeme Vám, že v níže uvedené lokalitě dojde k plánované rekonstrukci vodovodu. V uvedeném období bude docházet k dílčím odstávkám vody, o kterých budete informováni s 5-denním předstihem.

Rekonstrukce vodovodního řadu bude probíhat: od 7.4.2023 do 31.10.2023

Soubory ke stažení

clanky14297/luknov_rekonstrukce_6.4.2023.pdf25 kBPlán rekonstrukce 6.4.2023 - přehled č.p.Vloženo: 21. 03. 2023, 11:47h

Buďte s námi ve spojení