Město Šluknov ruší všechny nejbližší kulturní akce

V souvislosti s vydáním mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10.03.2020 o zákazu divadelních, hudebních, filmových
a dalších uměleckých představení, sportovních, kulturních, náboženských, spolkových, tanečních, tradičních a jim podobných akcí, výstav, slavností, poutí, ochutnávek, trhů a veletrhů, a to jak veřejných, tak i soukromých, v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onenocnění COVID-19, a po pečlivém zvážení vedení města Šluknov, tímto město Šluknov ruší ode dne 11. března 2020 až do odvolání veškeré kulturní a jiné akce ve Šluknovském zámku a Domě kultury. Jedná se jak o akce, pořádané městem Šluknov jako pořadatelem, tak i o akce, pořádané jinými pořadateli v kulturních objektech města.

V následujícím období tedy nebudou konány tyto akce, které již byly zveřejněny a propagovány:

Datum akce Místo konání akce Název akce Pořadatel
15.03.2020 Dům kultury ZVÍŘATKA A LOUPEŽNÍCI - loutková pohádka LS Rolnička a DS Kvítko
19.03.2020 Základní škola Šluknov SOUTĚŽ DUHA město Šluknov a ZŠ Šluknov
21.03.2020 Šluknovský zámek MUSICA DOLCE VITA „Lístky do památníku“ - koncert město Šluknov
26.03.2020 Šluknovský zámek DEN UČITELŮ město Šluknov a SLŠ Šluknov
29.03.2020 Dům kultury ŠRAMLÍK – taneční odpoledne město Šluknov
01.04.2020 Šluknovský zámek SLAVIC TRIO – koncert KPVH KPVH
03.04.2020 Dům kultury ROMSKÝ DEN Oblastní charita Šluknov
04.04.2020 Šluknovský zámek VELIKONOCE NA ZÁMKU – divadlo, soutěže a tvořivá dílna město Šluknov
05.04.2020 Dům kultury DIVADELNÍ PŘEHLÍDKA LS Rolnička a další

Prohlídky Šluknovského zámku i výstav v zámku zůstávají nadále zachovány, pouze s omezením maximálního možného počtu návštěvníků
na prohlídce či výstavě na 30 osob.

V případě změny situace budeme veřejnost okamžitě informovat. Děkujeme za pochopení.

Ing. Bc. Ivana Lukešová, vedoucí Odboru kultury