Oznámení o uzavření provozu městské knihovny

Město Šluknov uzavírá ode dne 13. března 2020 až do odvolání provoz městské knihovny ve Šluknově.

PřílohaPDF

V souvislosti s přijetím usnesení Vlády České republiky č. 69/2020 Sb. ze dne 12.03.2020 o vyhlášení nouzového stavu z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky a v souladu s vydanými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR tímto město Šluknov uzavírá ode dne 13. března 2020 až do odvolání provoz městské knihovny ve Šluknově.

Čtenářům s výpůjčkami knih, kterým končí 13. března a dále výpůjční doba, budou výpůjčky automaticky prodlouženy (nemusejí tedy o prodloužení žádat telefonicky ani prostřednictvím mailu).

V případě změny situace budeme veřejnost okamžitě informovat. Děkujeme za pochopení.

Ing. Bc. Ivana Lukešová
vedoucí Odboru kultury