Městská knihovna je prozatím v omezeném provozu, od začátku června dojde k dalšímu rozvolnění omezení

Od středy 6. května 2020 byla znovu otevřena městská knihovna, zatím jen v omezené provozní době. Od 1. června 2020, vzhledem k opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR, platí následující omezení a doporučení.

Provozní doba: pondělí a středa

8:00 - 12:00 hodin 12:30 - 16:00 hodin

• Návštěvníci knihovny musí mít roušku a při vstupu si vydesinfikovat ruce připraveným desinfekčním prostředkem.
  • Do knihovny je povolen vstup maximálně 5 čtenářům najednou, ostatní musí počkat před vchodem v rozestupech minimálně 2 metry.
  • V knihovně rovněž dodržujte rozestupy mezi sebou minimálně 2 metry.
  • Vaše vrácené knihy a časopisy budou umístěny na 2 dny do skladu (tzv. karantény) a teprve poté je možné je znovu půjčovat.

Aktuální informace o provozu knihovny naleznete vždy na stránce Městské knihovny.

Děkujeme za pochopení.