Participativní rozpočet na rok 2020

Město Šluknov připravilo i na příští rok možnost pro obyvatele města rozhodnout svým hlasováním o realizaci akce na zvelebení části prostoru ve městě, kde žijeme. Jedná se o již třetí ročník participativního rozpočtu a v letošním roce máte možnost si vybrat ze čtyř připravených akcí.

Participativní rozpočet na rok 2020

Jedná se o následující akce:

1. Rekonstrukce urnového háje na hřbitově ve Šluknově (opěrné zídky, přístup včetně bezbariérového, nové dlažby, oprava uložiště urnových schránek, mobiliář)
  2. Úprava veřejného prostranství v Budišínské ulici naproti bývalému krámku (zpevněná asfaltová plocha s parkováním, chodník, stání pro kontejnery)
  3. Obnova zeleně na hřbitově v Království (kácení stávajících neperspektivních dřevin, výsadba nových alejí, ošetření perspektivních dřevin)
  4. Rekonstrukce veřejného osvětlení v oblasti DPS u nádraží a Lužické ulici (výměna lamp v Lužické ulici a okolo DPS, nové veřejné osvětlení v Nádražní ulici)

Hlasujte pro akci, která se vám nejvíce líbí. Vybraná akce pak bude v průběhu roku 2020 realizována.

Hlasovat můžete do 30. listopadu 2019  elektronicky nebo formou hlasovacích lístků, které jsou k dispozici na sekretariátu MěÚ a v Informačním centru v zámku a nebo online prostřednictvím hlasovacího formuláře umístěného níže.

Hlasování bylo ukončeno.