Sbírka materiální pomoci pro oblast zasaženou tornádem

Vážení občané, většina z nás vnímá potřebu pomoci lidem v oblastech zasaženým ničivým tornádem. Dobrovolní hasiči Šluknov ve spolupráci s městem Šluknov pořádají sbírku materiální pomoci, která je v současné době aktuální.

Materiální pomoc můžete odevzdávat každý den do pátku  02.07.2021 od 16:00 – 18:00 hodin na náměstí č.p. 286 (bývalý stavební úřad, vedle Eliosu). Odevzdat věci mimo vyhrazený čas lze po telefonické dohodě s p. Vyskočilem.

Kontaktní osoba: 778 880 005 p. Vyskočil, velitel Městské policie Šluknov

Aktuálně je nejvíce potřeba:

Nářadí, pily, řetězy na motorové pily, kolečka, lopaty, kladiva, akunářadí, elektrocentrály, kýble, pracovní rukavice, čelovky, bourací kladiva, židle, pártystany, prodlužovací kabely, štípací kleště, motorový olej 10W30, schůdky, žufany, žebříky a další.

Aktuální seznam lze nalézt na fcb DK Hodonín.

Nepřijímáme: oblečení, dezinfekci, respirátory, potraviny – materiálu je dostatek, není aktuálně potřeba.

Finanční pomoc lze zasílat na účty, které jsou zveřejněny na internetu.

Mgr. Eva Džumanová,
starostka