Nabídka pozemků ve vlastnictví města vhodných k výstavbě rodinného domu

Odbor rozvoje a životního prostředí zpracoval vůbec první ucelený přehled všech pozemků ve vlastnictví města, které jsou dle územního plánu vhodné k výstavbě rodinného domu.

Pozemků je pro někoho možná až překvapivě hodně – přes 170 a jsou rozmístěny ve všech místních částech Šluknova. Jsou k dispozici pozemky zasíťované, částečně zasíťované (ty převažují) a nezasíťované. Nabízíme jak pozemky v centru města, tak pozemky v okrajových částech, tzv. na samotě. Na níže uvedených souborech naleznete jak zjednodušený tabulkový přehled pozemků dle jednotlivých místních částí, tak kompletní prezentaci všech pozemků se zákresy, fotografiemi a relevantními informace. V případě zájmu o některých z pozemků je možné podat žádost o jeho odkoupení u Odboru správy majetku.

Soubory ke stažení

clanky14463/03_prehled_pozemku.pdf37,07 MBPodrobný přehled pozemků k výstavběVloženo: 05. 06. 2023, 08:48h
clanky14463/souhrnny_prehled_pozemku_k_vystavbe.pdf46 kBSouhrnný přehled pozemků k výstavběVloženo: 02. 06. 2023, 17:07h