Druhý ročník dotačního programu na opravu fasád a střech

Rada města na svém 111. zasedání schválila Neinvestiční program na opravu fasád a střech v roce 2019. Navazujeme tak na loňský program, z kterého bylo opraveno či se opravuje 7 fasád a 2 střechy ve městě (rozděleno bylo celkem 300.000 Kč).

PřílohaPDF

Pro příští rok jsme přichystali několik změn, které by měly zpřístupnit program většímu okruhu žadatelů (nejen z bezprostředního centra města, ale z celé Městské památkové zóny Šluknov) a současně stanovili jednoznačná hodnotící kritéria.

Zároveň mají vlastníci objektů výrazně větší čas na přípravu žádostí, a sice až do 15.11.2018. V příloze článku naleznete kompletní dotační program, včetně formuláře žádosti. S případnými dotazy vám rádi poradí pracovníci Odboru rozvoje a životního prostředí.

Za ORŽP MěÚ Šluknov Mgr. Martin Chroust