SMS InfoKanál - důležité změny

Město Šluknov Vám již delší dobu nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání informací o dění ve městě. SMS InfoKanál města umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

SMS InfoKanál - důležité změny

Na Váš mobilní telefon tak mohou být zasílány různé informace např. o haváriích, o výstrahách před živelnými pohromami, o zasedáních zastupitelstva města, veřejných setkáních starostky s občany, o uzavírkách místních komunikací, o kulturních akcích a další užitečné informace spojené se životem ve městě.

Odběr těchto informací si můžete zajistit registrací těmito způsoby: 1. online na webových stránkách města, 2. SMS zprávou, nebo 3. osobně na MěÚ (sekretariát). Více informací naleznete na webových stránkách města (www.mesto-sluknov.cz).

Vzhledem k tomu, že dne 25.05.2018 vstoupilo v platnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/697 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR), byla všem občanům zaregistrovaným v SMS InfoKanálu zaslána dne 17.05.2018 ověřovací SMS zpráva se žádostí o udělení souhlasu se zpracováním jejich osobních údajů, které poskytli v rámci své registrace. Je nutné Vás informovat o tom, že ti občané, kteří na tuto SMS nedopověděli, nebo nezaslali SMS ve správném tvaru, byli automaticky ze systému vyřazeni. Pokud tedy máte zájem i nadále o zasílání informativních SMS zpráv, je třeba se znovu do SMS InfoKanálu zaregistrovat. Způsob, jak se zaregistrovat je uveden výše. Nyní již při registraci budete požádáni o udělení souhlasu. Bez jeho udělení do systému nemůžete být zaregistrování.

S veškerými dotazy ohledně služby SMS InfoKanál se, prosím, obracejte na městský úřad - sekretariát, tel. č. 412 315 331. Další informace získáte rovněž na webových stránkách www.infokanal.cz a www.mesto-sluknov.cz.

Věříme, že jste se službou SMS InfoKanál spokojeni, a pokud jste ještě tuto službu nevyužili, neváhejte a zaregistrujte se.

Jaroslava Filipová, DiS.
Odbor vedení města