Svoz popela z uhlí

Vážení občané a rekreanti, rádi bychom Vás požádali o spolupráci. Jako město máme nabídku na svoz popela z uhlí (vzniklý z topení v bytových jednotkách, rodinných domech, rekreačních objektech apod.), který teď odkládáte do černých nádob na směsný komunální odpad. Princip samostatného sběru a svozu popela spočívá v ukládání popela do zvláštní nádoby o objemu 80-120 l a pravidelném svozu v topném období, tj. v zimních měsících (listopad - březen). Nádoba i svoz popela by byl poskytnut městem Šluknov bezplatně.

Nyní je potřeba zjistit, a k tomu je potřeba vaše součinnost, kolika z vás by se případný svoz týkal a měl o tuto bezplatnou službu zájem. Za tímto účelem je v příloze tohoto článku dotazník, který je možno vyplnit elektronicky a odeslat zpět na e-mailovou adresu odpady@mesto-sluknov.cz, nebo případně je možno dotazník vyplnit fyzicky na Odboru rozvoje a životního prostředí při Městském úřadě Šluknov.
Na základě získaných dat bude vyhodnoceno, zda je o službu zájem v takovém množství, aby nabídka od svozové společnosti naplněna. O výsledku Vás budeme opět informovat.

V případě zájmu prosíme o zaslání dotazníku nejdéle do 31.5.2024.

Děkujeme za spolupráci a zpětnou vazbu.

Pozn.: Pokud uhlím ve své nemovitosti netopíte, berte tento e-mail jako bezpředmětný.

Soubory ke stažení

clanky14902/dotaznik_-_popel.pdf38 kBDotazník ke stažení ve formátu pdfVloženo: 24. 04. 2024, 09:17h
clanky14902/dotaznik_-_popel.docx18 kBDotazník ke stažení ve formátu MS WordVloženo: 24. 04. 2024, 09:17h